Skambinkite:
8 688 24182
8 687 46084

Naujienos

2017.08.08
ASMENINĖ PILATESO IR KALANETIKOS TRENERĖ KRISTINA Į JŪSŲ NAMUS!

To Kaune dar nebuvo! Asmeninė trenerė atkeliaus pas jus į namus! Jei jums reikia ypatingo dėmesio, trūksta pasitikėjimo savimi sportuoti grupėje, galbūt laukiatės ar esate neseniai po gimdymo, po operacijos, skundžiatės sulinkusia ir skaudančia nugara, sąnariais, raumenims? Svarbiausia, kad šios mankštos tinka bet kokio amžiaus, fizinio pasirengimo žmonėms.

Pilates mankštoje pratimai atliekami lėtai, kontroliuojant kiekvieną judesį ir taisyklingai kvėpuojant. Jau po mėnesio treniruočių pajusite skirtumą, tapsite labiau pasitempę, pagerės laikysena, stangrėsi – sumažės atsikišęs pilvukas. Atsipalaiduosite, nuimsite įtampą, sustiprinsite giliuosius (stabilizuojančius stuburą) raumenis – iš vidaus į išorę, sumažinsite stuburo negalavimus, sustiprinsite jėgos centrą (pilvą, apatinę nugaros dalį, klubus, sėdmenis), pagerinsite koordinaciją ir lankstumą.

Kalanetika – lieknėjimo mankšta skirta visoms, norinčioms deginti riebalus ir stiprinti giliuosius bei pagrindinius kūno raumenis. Tai įvairūs jėgos ir tempimo kompleksai, skatinantys gražų ir proporcingą raumenų išsidėstymą, lieknesnes kūno formas ir gerą savijautą. Kalanetika – malonumas, mankšta ir meditacija viename, o rezultatas – energija, sutvirtėjęs kūnas ir pakili nuotaika. Kalanetikos mankšta apjungia jogos, baleto, pilvo šokių elementus. Mankštai būdingas nedidelis intensyvumas ir pulsavimas (jaučiate, kad atitinkamos kūno dalys tarsi dega) nedidele amplitude.

Tiems, kas nepatenkinti savo laikysena, nemėgsta sportuoti, galvoja, kad nieko neišeis, galvoja, kad pakankamai prisisportuoja namie, tiems, kas nori dėmesio tik sau ir atsipalaiduoti, vadinasi tai kaip tik jums.

Kvieskite ir aš atvyksiu pas jus, arba susitiksim Studijoje!

Kristina Leonavičiene

tel. 8 68156504.

 


Atgal