Skambinkite:
8 688 24182
8 687 46084

Naujienos

2014.10.28
Rytietiško Kvėpavimo ir Gongų sesija! "GONGBIRTHING"

Spalio 29d. (trečiadienis) 18:00val. Kaune, Sveikatingumo ir jogos studijoje „LOTUS“, Laisvės al. 59b (4 aukštas) vyks:

Rytietiškas Rebefingas Gongų garse.

Dalyvio indėlis: 80 Lt.

Dovana: Studijos "LOTUS" nariams 60 Lt. 

 Atsineškite visas problemas, priklausomybes, skausmą, visas savybes, kurias norite paleisti iš savo gyvenimo. Ir tebūna jos transformuotos į tai kas iš tiesų yra reikalinga!

 Susitikimas kas kart kitoks, išlaisvinantis nuo senų nebereikalingų energijų, įsisenėjusių mastymo projekcijų, įvairių neharmoningo gyvenimo pasekmių kūne ir energinėje žmogaus sistemoje.

Tai daugiau vidinio apsivalymo ir transformacijos sesija. Kvėpuojant tam tikru būdu, švelniai persmelkiančių garsų energijoje "įsijungia" vidinės savireguliacijos mechanizmas, organizmas pats pradeda valytis nuo įvairaus užsiteršimo, grįžta visapusė harmonija.

 Apjungus dvi dvasinio apsivalymo kryptis atsivėrė nauja erdvė, erdvė vidiniam pasikeitimui, transformacijai.

 Rytietiškas kvėpavimas yra stipresnis ir intensyvesnis nei vakarietiškas rebefingas, todėl pasižymi didesniu poveikiu ir efektyvumu. Gongų garse, tarsi neaprėpiamoje, švelnioje, saugioje erdvėje, atsiveria visi keliai naujam, gilesniam savęs ir savo gyvenimo suvokimui, transformacijai, realizacijai.

 Sesiją veda:

Raimondas Binkauskas ir Sigitas Povilaitis.

 Sigitas Povilaitis:

Sigitas Povilaitis yra vienas pirmųjų Reiki Meistras Mokytojas pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą Lietuvoje, Tibetans Reiki Meistras Mokytojas pagal tibetiečių natūralaus gydymo sistemą. Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių gydymo metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla", bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, praktikuoja Dzogchen praktiką.

Raimondas Binkauskas:

Raimondas Binkauskas yra pirmasis Gongo meistras, Garso Terapijos pradininkas Lietuvoje. Dar vaikystėje atsitiktinai išmokęs balsu išgauti obertonus, studijuoja Mongoliškajį Khoomii giedojimą, praktikuoja įvairias terapinio balso technikas.

Studijavo su pasaulyje geriausiais Garso Terapijos specialistais, tokiais kaip Don Conreaux, Michael Ormiston, Candida Valentino ir kt.


Atgal