Skambinkite:
8 688 24182
8 687 46084

Naujienos

2012.11.19
DĖMESIO, 2 DALIŲ MOKYMAI!

Lapkričio 23 d. (penktadienį), 18:00 val., studijoj "LOTUS" Kaune, bus vedami mokymai:

1 dalis
“BIOPUNKTŪROS IR HEMOSINIATRIJOS SAVARANKIŠKAS NAUDOJIMAS SĄNARIŲ, STUBURO IR RAUMENŲ SKAUSMO IR LIGŲ GYDYMO ATVEJAIS ”
2 dalis
GYVOSIOS MALDOS MEDITACIJA
Lapkričio 23 d. bus vedami unikalūs mokymai (tokie mokymai būna labai brangūs, bei vedami tik Vokietijoje, Italijoje, Rusijoje ir JAV). Jie skirti susipažinti su galimybe naudotis efektyviais biopunktūros būdais, naudojamais sąnarių ligų atvejais.

Biopunktūra - tai injekcinė homeopatija. Ji naudojama tūkstančiuose prestižiškiausių pasaulio klinikų dėl savo efektyvumo ir pigumo - biopunktūra daugiau nei 10 kartų pigesnė nei tokio paties poveikio alopatinė medicina (pvz. kortizolio ir Hialurono rūgšties injekcijos). Pas mus - tyla... Ja naudojasi Lietuvos elitas: patys medikai, šou žvaigždės, prestižiškiausi sportininkai - pas mus tyla.... Už tyrimą
TOTAL ANTIOXIDANT CAPACITY OF VENOUS BLOOD, BLOOD PLASMA, AND SERUM OF PATIENTS WITH PERIODONTITIS, AND THE EFFECT OF TRAUMEEL S ON THESE CHARACTERISTICS.
Žilinskas J, Kubilius R, Žekonis G, Žekonis J. gydytojas Žilinskas gauna 10000 Eurų Rekvego premiją, ir pasaulio mokslininkai rašo padėkos laiškus - ir vėl tyla....
Tam, kad šios tylos būtų mažiau, mes suteiksime Jums informaciją apie galimybę labai efektyviai gydytis patiems naudojant šį nebrangų, bet labai efektyvų metodą.
Meditacijos trukmė 40 min
Visa mokymų trukmė – 2,5val.
Mokymų kaina: 40lt
Lektorius: Arūnas Atraškevičius
Dėmesio, dalyvių skaičius ribotas, todėl išankstinė registracija yra BŪTINA:sveikatos.konsultacijos3@gmail.com


Atgal