Skambinkite:
8 688 24182
8 687 46084

Pradedantiesiems

Kviečiame visus pradedančiuosius į 2 dalių (8 užsiėmimų) kursus Pirmieji jogos žingsniai.

Pirmieji jogos žingsniai kursas skirtas:

  • visiems kas nori susipažinti su joga,
  • visiems, kam trūksta ryžto ir pasitikėjimo savimi lankyti jau pažangesnes grupes,
  • visiems kas nori išmokti tikslaus asanų atlikimo, dėmesį skiriant subtilioms detalėms.

Pirmieji jogos žingsniai“ kurso metu išmoksite taisyklingai kvėpuoti (pranajamos), teisingai atlikti pagrindines jogos pozas (asanas), nuraminti protą, atgauti dvasinę pusiausvyrą, išsivaduoti nuo įtampos, pažinti savo savijautą bei kūną. Asanų atlikimo metų  naudosite įvairios pagalbinės priemonės (diržus, užklotus), tam kad išgauti poza, teikiančią daugiausiai naudos ir nesužaloti kūno. Susipažinsite su jogos pratybų eiga. Šios žinios padės Jums sėkmingai tęsti praktikas bendrose grupėse.

 „Pirmieji jogos žingsniai kurso užsiėmimai - tai vidutinio fizinio krūvio treniruotės, kurių metu asanos atliekamos optimaliausiu žmogaus organizmui tempu ir pakartojimų skaičiumi, pajungiant lankstumą, jėgą ir ištvermę, o taip pat dirbant visoms pagrindinėms raumenų grupėms. Jogos užsiėmimų metu atsižvelgiama į žmogaus fizinio pasirengimo lygį, ypač, jei jis prieš tai ilgą laiką nebuvo fiziškai aktyvus, ar po ligos bei traumos. Stengiantis išvengti per didelio krūvio ar pervargimo jogos užsiėmimai vyksta 60 min. Asanų atlikimas derinamas su taisyklingu kvėpavimu bei atsipalaidavimu (meditacija). Atliekamos asanos stiprina širdies bei kraujagyslių sistemą, gerina sąnarių veiklą ir organizmo reguliacinius gebėjimus, gerina kraujotaką visame organizme. Taip pat stiprinama ištvermė ir žmogaus organizmo atsparumas išoriniams veiksniams, greitėja medžiagų apykaita, gerėja dvasinė būsena, mažėja stresas, atsikratoma neigiamų emocijų.

Pirmieji jogos žingsniai kurso metu žmogus parengiamas intensyvesniems pratimams, tuo būdu įgalinant jį integruotis į pažangesnes grupes.

 

Užsiėmimai vyks šeštadieniais.

 Į užsiėmimus atsineškite laisvą judesių nevaržančią aprangą, kojines, užrašus ir gerą nuotaiką. Iki susitikimo studijoje.

 

2 dalių (8 užsiėmimų) pratybų kaina – 180Lt

1 dalies (4 užsiėmimų) pratybų kaina – 90Lt

Vieno užsiėmimo kaina – 30Lt

 

Būtina išankstinė registracija!

Informacija: tel. 8 688 24182

e-paštas info@studijalotus.lt