Skambinkite:
8 688 24182
8 687 46084

Natalija Mozerienė

„Žmogus turi praktikuoti asanas (kūno padėtis), užtikrinančias stiprumą, išlavinančios nuo lygu ir suteikiančias judesių lengvumą.“

 Hatha joga Pradypika, 1-19

Natalija natalija.jpgMozerienė, jogos instruktorė. Praktikuoju   jogą nuo 2003 metų. Laikui bėgant, Joga man tapo ne tik  asanos, pranajamos ir meditacijos. Svarbiausia - Joga padeda išlaikyti pusiausvyrą, suprasti ką ir dėl ko darau, pragyventi kiekvieną akimirką sąmoningai. Dėl to viską ką gyvenime darau tampa sudedamąja Jogos dalimi.
Šiuolaikinė mano jogos praktika su kūnu ir sąmone susiformavusi daugybės unikalių žmonių dėka, su kuriais turėjau laimės susitikti, lankyti Jų treniruotes, seminarus. Jų praktinės, teorinės žinios ir mano asmeninė patirtis padeda man Jogos kelyje.
Be to, turėjau galimybę susipažinti su daoistine jogos kryptimi, tai či, cigunais. Manau, kad protingai naudojant, skirtingos sistemos gali sėkmingai papildyti viena kitą.
Daug skaitau ir šiuolaikinės literatūros, domiuosi moksliniais tyrimais ir atradimais, baigiau Lietuvos kūno kultūros akademijos testinių studijų centrą ir nuo 2007 metų dirbu jogos instruktore. Kaip jogos instruktorė tvirtai tikiu, kad kiekvienas iš mūsų turi savo asmeninį ir nepakartojamą kelią. Šitam kelyje Mes esam ir mokiniai ir mokytojai tuo pačiu metu.
Aš su džiaugsmu ir malonumu išmokysiu Jus visko, ko spėjau pati išmokti, patirti ir suprasti šitam kelyje!