Skambinkite:
8 688 24182
8 687 46084

Gymstick

Šis produktas buvo sukurtas 1997 m. Suomijoje. Gymstick yra skirtas bet kokio amžiaus ar fizinio pasiruošimo žmonėms. Taip pat jis puikiai naudojamas sporte, reabilitacijoje. 
2006 m. Australijoje pripažintas geriausiu namų treniruokliu.
2007 m. Lenkijoje gavo apdovanojimą kaip geriausia grupinių treniruočių priemonė.

GYMSTICK ORIGINAL tai labai paprastas ir lengvai naudojamas, taip pat labai efektyvus treniruoklis, kuris treniruoja širdies ir kraujagyslių sistemą, raumenų ištvermę, jėgą ir lankstumą.
Šiandien dažniau nei bet kada kalbama apie stabilizavimo, raumenų ištvermę ir jėgą, pusiausvyrą, ir koordinaciją lavinančius pratimus. Gymstick yra būtent toks, ir sunku būtų surasti kitą treniruoklį, kuris visa tai galėtų atstoti.

Gymstick gali naudoti nuo vaikų iki senjorų, taip pat reabilitacijos pacientai, pasaulinio lygio sportininkai ir fitneso entuziastai. Tai nedidelis, lengvas ir saugus treniruoklis.

Gymstick sukonstruotas taip, kad būtų galima treniruoti kelias raumenų grupes iškart. Yra šimtai pratimų ir jų variacijų, atkartojančių pratimus su „laisvu svoriu“ (tai visi svoriai, kurie yra nafiksuoti: svareliai, štangos, savas kūno svoris)

GYMSTICK SANDARA:
1. 130 cm plastmasinė lazda
2. 70 cm pamikštinimas vidury lazdos
3. 2,75 cm pasipriešinimo gumos, pritvirtintos abiejuose lazdos galuose
4. 4 rankenos: 2 prie lazdos galų, 2 prie gumų galų.

GYMSTICK ORIGINAL
Galimi 5 pasipriešinimo lygiai, nuo 1 iki 30 kg. Svoris reguliuojamas paprastai: prieš ar pagal laikrodžio rodyklę suvyniojant ant lazdos.

LYGIAI:
1. šviesiai žalias – tinkamas reabilitacijoje ir pradedantiesiems, t.p. senyvo amžiaus žmonėms (pasipriešinimas 1-10 kg)
2. vidutinė melyna – jauniems atletams, vyrams ir moterims, kurie nusprendė pradėti mankštintis (1-15 kg)
3. stipri juoda – vyrams ir moterims, kurie jau užsiiminėja sportu nuolatos, taip pat sportininkams (1-20 kg)
4. extra stipri sidabrinė – rimtai besitreniruojantiems, siekiantiems rezultatų vyrams ir moterims, sportininkams (1-25 kg)
5. super stipri auksinė – aukšto meistriškumo sportininkams (1-30 kg)

GYMSTICK ORIGINAL
Siūlo 5 skirtingas treniruočių programas : bazinė, grandininė, cardio, raumenų-jėgos ir pilates. Programos skirtos fitnesui, reabilitacijai, grupinėms treniruotėms, asmeninėms treniruotėms. Treniruotės labai smagios, efektingos norintiems sutvirtėti, padailinti kūno formas, gerai praleisti laiką po darbų ir studijų.