Skambinkite:
8 688 24182
8 687 46084

Apie mus

Gyvenimas be kūno ir proto įtampos yra mūsų natūrali būsena, tik gyvenimo ritmas priverčia tai pamiršti. Tie kas išmano šį meną, turi raktą į gerą sveikatą ir proto ramybę. L.Lidell

Lotosas - vienas iš nuostabiausių pasaulio augalų. Jo šaknys įaugusios purve, o stiebas kylantis skaidriu vandeniu į dienos šviesą pražįsta nuostabaus grožio žiedu. Lotus reiškia gimęs purve.

Studija Lotus įsikūrusi aukštai virš šurmuliuojančio miesto. Pro langus matomi stogai leis Jums pasijausti tarsi danguje, pakylėti save virš kasdienybės, atsitraukti nuo įkyrių minčių ir kuriam laikui pamiršti savo kasdienybę.
Mūsų studija skaičiuoja pirmuosius metus. Tačiau čia dirba patyrę mokytojai, kurie domisi kaip šiuolaikinėje chaotiškoje visuomenėje išlikti sveikiems ir ramiems. 

Ilgametės studijos ir nuolatinė praktika padėjo Rytų išminties perlus įpinti į vakarietišką gyvenimo būdą ir atrasti savitą mokymo stilių. 

Studijoje Lotus Jūsų laukia: Jogos užsiėmimai, mankšta ant kamuolio, GYMSTICK (užsiėmimai su lazdomis), Pilateso mankšta, kalanetikos (lieknėjimo mankšta), mamytėms po gimdymo su mažyliais ir kita Jūsų kūną ir sielą harmonizuojanti veikla.

Būkim kartu.....